MEDITREAL nechce svým zákazníkům jen prodávat nemovitosti. Chce zprostředkovávat zážitky, umožnit nalezení oázy klidu v dnešní uspěchané době, aby se mohli oddat blahodárnému působení jedinečného prostředí ostrova Lošinj. Pro své zákazníky vždy připravuje individuální nabídku na základě jejich přání. Dle Vašich potřeb jsme schopni zajistit kompletní péči o Vaši nemovitost (úklid a údržbu, péči o Vaše hosty, asistence s tlumočením, pronájem lodi, apod.).

Solarniventilace.cz je obchodní značka liberecké společnosti PAVLŮ-Innovation, s.r.o..

Společnost se zabývá výrobou, prodejem a montážemi solární ventilačních panelů. Tato zařízení pomáhají tisícům domů, chat i chalup v ČR i ve světě k plně automatickému větrání a temperaci. To vše za využití pouhé sluneční energie.

Tato rodinná společnost má mezinárodní dosah, svoje výrobky exportuje do mnoha zemí světa, např. USA, JAR, Ruska, Chorvatska a dalších.

Rádio Contact Liberec je soukromá nezávislá rozhlasová stanice vysílající v Libereckém kraji s výrazným přesahem svého signálu do ostatních regionů. Patří k nejstarším rozhlasovým stanicím působícím na českém trhu. Jako jedna z mála stanic vysílá plnoformátový program pro různé cílové skupiny. Nabízí pestrou směsici hudebních pořadů i relací mluveného slova. Důraz klade i na kontakt s posluchačem.
Radio Contact Liberec, to je „Den plný hudby“ – nejlepší hudební mix od 60. let po současnost s důrazem na českou hudbu.

Zabýváme se tvorbou internetových stránek a eshopů, které jsou založeny na profesionálních redakčních systémech se snadným ovládáním a mnoha funkcemi. K profesionálním stránkám dále nabízíme SEO a online marketing, pro zviditelnění Vašeho webu a optimalizaci Vašich nákladů spojených s propagací na internetu. Kromě zakázkových informačních systémů také vytváříme i vlastní zajímavé webové projekty, jako náš poslední kuprealitu.cz s možností inzerce realit zdarma.

Kulturní centrum Vratislavice 101010 je multifunkční prostor vhodný pro pořádání kulturních akcí. Moderní stavba z roku 2010 s jedinečným vzhledem, oceněným Cenou Doc. Ing. arch. Hubáčka, Dr.h.c., se nachází 10 minut od samotného centra Liberce. Výhodou je výborná dopravní dostupnost také pomocí MHD, bezbariérovost a vlastní parkovací plochy. Součástí hlavního sálu jsou dva bary, v přízemí se potom nachází stylová kavárna.

bednaklub na facebooku

Copyright 2018 Kultura Liberec s.r.o. Created by ngstránky.cz - www stránky Liberec