Další akce
+ +
60 days
17 hours
35 minutes
38 seconds

Zabýváme se tvorbou internetových stránek a eshopů, které jsou založeny na profesionálních redakčních systémech se snadným ovládáním a mnoha funkcemi. K profesionálním stránkám dále nabízíme SEO a online marketing, pro zviditelnění Vašeho webu a optimalizaci Vašich nákladů spojených s propagací na internetu. Kromě zakázkových informačních systémů také vytváříme i vlastní zajímavé webové projekty, jako náš poslední kuprealitu.cz s možností inzerce realit zdarma.

Přijďte vyzkoušet novou restauraci Beer Warehouse v Liberci v právě zrekonstruovaném areálu společnosti Brookdale s.r.o. Restaurace je s bezbariérovým přístupem a její vnitřní prostory jsou zcela nekuřácké. Kouření je povoleno na letních terasách a v zimě bude připraven kuřácký koutek. Pro naše malé strávníky jsou dětské židličky samozřejmostí. Kávičku si u nás budete mít možnost vychutnat třeba i jen tak na trávníku na dece. Abychom se zavděčili i věčně surfujícím zákazníkům, u nás se připojíte na internet všude zdarma.

ANAON je nezisková organizace, která působí na Liberecku již několik let. Osm let působí v Liberci a organizovala regionální obdobu mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Dále se podílí na kulturních akcích, od divadelních představení přes přednášky, koncerty až po výstavy, většinou benefičního charakteru. Většinu získaných finančních prostředků potom věnuje na charitativní účely jak v ČR, tak i v zahraničí.

Nejenom nejproslulejší knihkupectví a antikvariát v Liberci. V současnosti především kulturní stánek s velmi pestrými aktivitami směřovanými pro rozkvět kultury v Liberci. Tvůrce nového propagačního směru Živá kultura – Živý Liberec, skvělý partner a ukázkový patron opravdového kulturního nadšení.

MEDITREAL je netradiční realitní společnost. Nechceme našim zákazníkům jen prodávat nemovitosti. Chceme zprostředkovávat zážitky, umožnit nalezení oázy klidu v dnešní uspěchané době. Tak, abyste mohli zapomenout na stres a oddat se blahodárnému působení jedinečného prostředí ostrova Lošinj. Pro naše zákazníky vždy připravujeme individuální nabídku na základě jejich přání. Přidanou hodnotou může pro každého být následný servis. Na základě Vašich potřeb jsme schopni zajistit kompletní péči o Vaši nemovitost (úklid a údržbu, péči o Vaše hosty, asistence s tlumočením, pronájem lodi ..).

 

Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, kteří jsou našimi zaměstnanci, ale zároveň všem, kteří potřebují získat informace k řešení jejich problémů. Realizujeme i celou řadu kulturních, volnočasových  a vzdělávacích akcí, jejichž cílem je inkluze mezi zdravou a handicapovanou populací.

bednaklub na facebooku

Otevírací doba

Otevřeno v den konání akce minimálně hodinu před začátkem akce.

U Nisy 713/8 , Liberec
(naproti krajskému úřadu)

info@bednaklub.cz

608 86 64 86

Copyright 2017 Kultura Liberec s.r.o. Created by ngstránky.cz - www stránky Liberec a 5Q.
Bedna menu Bedna menu