Další akce
+ +
50 days
7 hours
56 minutes
57 seconds
kytara-neal

O klubu

Tento příběh je tak trochu o snílkovi, který se snaží svoje sny realizovat ve skutečnost …

Už když jsem spoluzakládal Zebra klub, ze kterého se vlivem osudu stal Bedna klub, bylo mi jasné, že to bude hlavně o srdci. A tak se zrodila má velká láska a respekt k živé hudbě.

A protože Vás, úžasných lidiček, co si radši dopřejete tvrdou židli v klubu s živou hudbou než měkký gauč před „bednou“, přibývá, vybírám pro Vás hudební lahůdky z různých žánrů a budu se snažit, aby Vás ty židle tlačily co nejméně.

Ladislav Kreiner

A proč právě Bedna?

Všechna ta snaha hlasivek, kytar, kláves, trumpet či bicích nakonec skončí v reprobedně.

Bedna je nakonec to, co slyšíte, a v naší Bedně i to, co vidíte, cítíte, ochutnáte …. a někteří občas i ohmatáte 🙂 Naší Bednu prostě budete vnímat všemi smysly.

Bez bedny není bigbít a bez bigbítu není život. Tak proto jsme Bedna.

Napsali o nás

Nový klub Bedna se zaměří na blues, jazz i rock

Rozhovor s Ladislavem Kreinerem, provozovatelem libereckého klubu Bedna, který od podzimu zajíždí ostrý provoz. Co chystá do konce roku a na čem chce stavět program?

Celý článek naleznete zde.

Nekuřácký hudební klub Zebra mají rádi i kuřáci

Jako pohádková Popelka prošla velkou proměnou bývalá herna v centru Liberce, která se změnila v hudební klub Zebra. Ten se stal výjimečným i tím, že spoluzakladatelé Tomáš Vrbas a Ladislav Kreiner vsadili na nekuřácké prostředí. Co na tuto novinku říkají samotní návštěvníci?

Celý článek naleznete zde.

bednaklub na facebooku

Copyright 2018 Kultura Liberec s.r.o. Created by ngstránky.cz - www stránky Liberec