Zajíc Company

17.3.2018 So od 20:00

Akce byla ZRUŠENA

Každá kapela si myslí, že její tvorba je nejoriginálnější a nejlepší na světě a že je schopna dodat posluchačům ten známý euforický dojem vznikající poslechem nádherné muziky – a i my máme stejný názor. Jsme karlovarská hudební skupina Zajíc Company, která ve své tvorbě kloubí prvky rocku, funku, elektroniky a české texty. Úspěšně brázdíme s našimi písněmi již 16 let rozličná pódia klubů a festivalů.

Nejednomu slavnějšímu jménu české scény jsme pomáhali rozehřát publikum a určitě nás těší, že si nás pro roli předkapely vybrali třeba Tatabojs a nebo Wohnout.  Mohli bychom se zde zkusit holedbat našimi úspěchy v rozličných celorepublikových hudebních klání, ale spíše si poslechněte písničky z našich předchozích alb, např. na bandzone a udělejte si vlastní představu o přínosu našich písní pro tuzemské hudební vody.

Nyní se soustředíme na finalizační práce další desky s názvem „Vzpoura mozků“. Již brzy Vás čeká desítka písní s vůní dálek, podmořských hlubin, propastí mezilidských vztahů i nebeské dálky vesmírné. Většinu nahraných písní se již snažíme zařazovat do našeho koncetního playlistu, takže případnou koupí desky nebudete určitě kupovat „Zajíce v pytli“.

Tak neváhejte  a přijďte si osobně poslechnout ochutnávku našeho „live zvukového Eintopfu složeného z úderné taneční rytmiky, okořeněného elektronickými zvukovými experimenty a provoněného aromatickou vůní popu s rozumnou tváří“. Věříme, že Vás naše hudba zaujme a že si společně užijeme příjemný koncert – a v tom jsme opravdu dobří…a ne, nekecáme 🙂 …

Zajíc Company – hudební společnost, která Vás nikdy nezklame!


Členové kapely:

  • Petr Weinlich – elektrická kytara, samply, syntezátory
  • Eda Bartůšek – zpěv, akusticko-elektrická kytara
  • Jan Roh – bicí
  • Martin Doležal – basová kytara

Zajíc Company

Ve znamení štěstí pro fanoušky vkusné pop music proběhl podzim roku 2000. Souhra náhod spolu se řízením osudu dal dohromady tvrdé jádro kapely Zajíc Company. Členové se nejprve jen tak jemně oťukávali – zda to ladí, kdo utíká v tempu a jak se kdo obléká. Když zjistili, že vše klape a sedí, už nebylo potřeba déle čekat a během let tak mohli obohatit hudební scénu o své písně. Za hromotných zvuků linoucích se ze zkušebny se pomalu rodila specifická tvář kapely. Hudební nástroje své krotitele začali poslouchat na slovo a zvuk kapely začal lahodil nejen členům kapely, ale také návštěvníkům koncertů.

Čas utekl jako voda a kapela začíná pomalu a jistě sklízet to co zasela. Je nyní ještě více pevně rozkročena mezi rozdílnými hudebními styly, které však nečekaně ladně krotí a přetváří na Ušatou hudbu. Zvukový háv linoucí se během konceru Zajíc Company v sobě snoubí rockovou údernost spolu s elektronickými experimety.

Kapela si je dobře vědoma, že jen silné písně dokáží vyvolat v posluchačích „to pravé“ a proto se nestydí jim takové písně v rodném jazyce naservírovat – ovšem ve slušivém zvukovém kabátě. Vystoupení kapely je vhodným estetickým doplňkem.

Na pažbách nástrojů se již objevilo nespočet zářezů za odehrané koncerty po celé republice, za předskakování slavnějším kolegům či za účast v rozdílných hudebních soutěží. Posledním audiopočinem, které si může návštěvník buď odnést ve fešném obalu z koncertu a nebo třeba jen stáhnout z webu kapely, je CD s názvem „Učesaný zvuk“.

Odkaz na stránky interpreta