The Beatles Revival (Mrtvej Brouk)

12.5.2017 Pá od 20:00

BEATLES revival Mrtvej Brouk – opravdová a věrná kopie legendárních Brouků!

Přijďte si užít nesmrtelné skladby legendární kapely The Beatles v podání skvěle sehraného a muzikantsky nadmíru zručného pražského revivalu Mrtvej Brouk! Můžete se těšit na pestrý průřez celou diskografií The Beatles a velmi energickou show.

Jsou osobití a originální! Vtáhnou Vás do Beatle mánie a jako při koncertě legendárních Beatles nebudete chtít, aby skončili!


Beatles revival Mrtvej brouk byl založen v roce 1999 v Praze. Kapela složená z mladých, ale zkušených českých hudebníků (působících například v kapelách Schodiště, 5P Luboše Posíšila či Hromosvod) pod vedením kapelníka Ondřeje Fencla věrně prezentuje písně nesmrtelných liverpoolských „Brouků“ ze všech etap jejich existence. Muzikanti koncertují v oblecích, nejde jim však o to, aby vypadali jako Beatles včetně spodního prádla, ale aby jejich koncerty byly hlavně živou zábavnou show. Na Mrtvém brouku bývá oceňováno, že působí na pódiu živě, samozřejmě při zachování zásadních atributů písní Beatles.

Mrtvej Bouk se nebojí zajít i do vod pozdější tvorby brouků z Liverpoolu. Díky klavesovému obsazení se tak můžete naživo oddávat písním z alb Sgt. Pepper Lonely Hearts Club Band, Abbey Road apod. Tedy dlouho do noci si můžete zatančit na světoznámé a oblíbené skladby nejznámější kapely všech dob.

Očekávejte všechny hity a super zábavu, protože Beatles byli lavinou.

Členové:

  • Ondřej Fencl – zpěv, kytary, klávesy, harmonika
  • Václav Hnátek – zpěv, kytary
  • Boris Latýn – zpěv, baskytara
  • Honza Laňka – zpěv, bicí

 Vstupné 180 Kč

Odkaz na stránky interpreta