STROY – Loco Loɔo – Supermarket Quartet

13.4.2016 St od 19:30

Stroy

Mluví se o nich jako o žhavém objevu letošního roku. Přestože právě vydali teprve debutovou desku, sami se netají velkými ambicemi. „To, co děláme, má na to prosadit se venku,“ shodují se Michal Skořepa a Miloš Meier, dvě třetiny sestavy Stroy. Se svojí nahrávkou Adam Reborn jsou žhavým kandidátem na videoklip roku.
Kapela Stroy vznikla na pozůstatcích pražské crossoverové The Fuse. Kapelu zakládá bravurní bubeník Miloš Meier ze současného projektu Drumming Syndrome a René Rypar z Krucipüsk a Support Lesbiens. Po ročním hledání zpěváka narazili na talentovaného Michala Skořepu a položili základy Stroye. V jejich tvorbě můžeme najít stopy kapel Alice in Chains, Soundgarden, Muse nebo System of a Down.
Stroy mají na ambice právo. Svým názvem vás chtějí zničit, hráčským uměním Miloše Meiera za bicími udupat, kytarami zdunit a vokálem odmrštit. Jsou tři, jejich tvorba čerpá ze špinavého feelingu grunge, ale zároveň si pohrávají s kompozicí jako progresivní rockeři. A ječák  Michala Skořepy se s vámi bude mazlit stejně jako vás znervózňovat.

STROY:

  • Michal Skořepa – vocals, guitar
  • Miloš Meier – drums
  • Jakub Antl – bass

Loco Loɔo

Loco Loco je svérázná partička z Prahy, která začala s live koncerty teprve v lednu 2012 a která se nebojí jakéhokoliv propojení žánrů. Hrají směsici žánrů rock a screamo a propojují také prvky reggae, hip hopu a punku.

Loco Loco vznikla v roce 2011, kdy po asi čtyřměsíčním zkoušení nahrává své první písně a začíná dobývat výslunní showbusinnesu… Úspěchy se dostavují téměř ihned a není divu. Hlavním motorem je ostřílený kytarista a skladatel Kousek, který valí kytaru v, už dost profláknutých, MATAHARI.

Loco Loco je rozhodně kapela, která má co nabídnout a řádně provětrá Vaše sluchovody. 

Členové:

  • Matthew – zpěv
  • Kousek – kytara
  • Domino – bicí
  • Na basu ten, kdo je zrovna po ruce…

Cena vstupenky 150 Kč.