Sons of Death Valley – support Insane Hatred

22.3.2016 Út od 20:00

Fanoušci prvotřídní dánské hardcore skvadry Sons Of Death Valley se mají na co těšit. Agentura Black Cloud Picture právě potvrdila, že se na březen příštího roku chystá turné těchto neurvalců po České republice, Slovensku a Polsku.


„Je to vážně mega banda a já věřím, že ji naši fanoušci podpoří,“ zmínil Lukas Palatinus z Black Cloud Picture. Sons Of Death Valley sázejí na originální image – stylizují se do 19. století, ostatně na svém oficiálním Facebooku informují, že byli založeni již v roce 1850. Celkovému konceptu odpovídá i muzika, která je drsná, tvrdá, dá se říct neotesaná. Balancuje mezi staroškolským hardcore a přímočarým rock´n´rollem, přičemž se nezapomíná ani na řádně špinavé blues. Zkrátka hudba pro pořádné chlapy, plná potu a upřímnosti.


Za dobu svého působení si vytvořili slušnou fanouškovskou základnu, a to díky opravdu energické desce The Day Of Reckoning, do jejíž drážek se podařilo napumpovat maximální porci energie. Že je to stejný mazec i naživo? Přijďte se o tom přesvědčit do Bedna Klubu.


INSANE HATRED

Mladá nadějná kapela z Jablonce nad Nisou, která hraje metalcore.

Členové:
  • Jarda Svoboda – guitar
  • Venca Halama – guitar
  • David Morávek – drums
  • Jan Kotek – vocals
  • Jakub Zapadlo – bass

Cena vstupenky 90 Kč.