Silvestr nejen s Lucíí

31.12.2017 Ne od 20:00

Staňte se účastníky prvního Silvestra v Bedna Klubu!


Těšit se můžete na standartně našlápnutý program v podobě nádherných tanečnic studia Aisha, živé hudby nestárnoucích hitů skupiny LUCIE a půlnoční afterparty s rockotékou.

Součástí vstupného je samozřejmě bohatý raut vytvořený týmem restaurace Beer Warehouse.LUCIE REVIVAL

Nesmrtelné hity Lucie a Wanastowých Vjecí v profi kabátě.

Nestárnoucí hity české rockové legendy v prvotřídním balení – přesvědčivá interpretace, rocková energie – jediný revival personálně provázaný s originální Lucií!


Unikátní revival Lucie s kapelníkem a zpěvákem Ondřejem Fenclem (5P Luboše Pospíšila, Vladimír Merta trio…), libereckou bubenickou ikonou Tomášem Markem (který léta bubnoval s originální Lucií, i následně s Kollerbandem), s Hankou K. Vyšínskou na housle (m.j. Inflagranti) a dalšími šikovnými muzikanty . Čeká Vás věrná interpretace předlohy, přesvědčivost, energické koncertní nasazení a hity jako Amerika, Černí andělé, Oheň nebo Daniela.

Tuhle hudební lahůdku si nenechte ujít!


Skupinu založilo na podzim 2005 pět zkušených muzikantů – zčásti studentů, zčásti absolventů hudebních konzervatoří – sehraných z letitého společného působení v dalších projektech. Už během první sezóny si unikátní revival Lucie s kapelníkem a zpěvákem Ondřejem Fenclem a zpívající bubenicí Pájou Táboříkovou v sestavě získal slušné renomé. Věrná interpretace předlohy, přesvědčivost, koncertní nasazení … následovaly pozvánky na prestižní festivaly (Sázava fest, Benátská noc …), kapela se stala vítanou ozdobou městských slavností, klubových pódií i firemních akcí napříč celou republikou a často také na Slovensku. V letech 2011-14 seděl za bicí soupravou Lucie revivalu Štěpán Smetáček, m.j. dvorní bubeník Wanastowých vjecí (nyní už funguje jen v pozici záskoku).

Díky přesvědčivému zpěvu Ondřeje Fencla, talentované Páje Táboříkové (aktuálně zpěvačce Kollerovy Jasné páky, tzn. hravě obstará i vokální party Lenky Dusilové), kterou alternuje jeden z nejlepších českých bubeníků a člen Kollerbandu Liberečák Tomáš Marek (odjel dvě turné i se skutečnou Lucií!) si může pražský revival dovolit opravdu věrnou interpretaci veškerých hitů jako jsou Amerika, Černí andělé, Oheň, DanielaSbírkou zvadlých růží a Poraněnými anděly pak připomene i související Wanastowi Vjecy (občas s originálním bubeníkem S. Smetáčkem, což je v revivalu unikát). Z předlohy kapela vychází v maximální možné míře, často angažuje dokonce i virtuózní houslistku Hanku Vyšínskou (Inflagranti), aby se přiblížila zvuku „Lucie v opeře“.

Zúčastnění hudebníci si uvědomují, že správný muzikant by neměl pouze reprodukovat, proto jsou aktivně činní v úspěšných autorských kapelách (často legendách české scény) 5P Luboše Pospíšila, Marsyas, Vladimír Merta trio, Petra Janů band, Schodiště, Hromosvod, Krausberry, Jasná páka ad.


Sestava Lucie Revival:

  • Ondřej Fencl – zpěv, akustická a elektrická kytara
  • Tomáš Marek – bicí
  • Hanka K. Vyšínská – housle, klávesy, vokál
  • Daniel Šmejkal – elektrická kytara, vokál
  • Jiří Vlasák – baskytara
Odkaz na stránky interpreta