PŘEHMAT & St. JOHNNY

29.3.2018 Čt od 20:00

PŘEHMAT

„Tři akordy a dva z nich špatně“, čílí se legendární Tony Bennett. „Rokenrol? Hrají tři akordy a dva z nich špatně,“ říká s až roztomile opovržlivým gustem, zasměje se tomu. A za chvíli ještě dodává: „Je to prostě celé moc nahlas.“

Přehmat je družení čtyř muzikantů s příznačným názvem, hrajících v různých seskupeních, které dal dohromady Rock And Roll. Až na několik výjimek se zabývají interpretací klasických rock and rollových a rockabilly skladeb živých a většinou již mrtvých bardů. Snaží se předat obecenstvu energii nezapomenutelných legend jako např. Elvis Presley, Johnny Cash, Chuck Berry, Buddy Holly.

„Jsme opravdu rádi, že jsme svojí činností potvrdili a uvedli v život slova Tonyho Bennetta.“

Přehmat to je klasický Rock And Roll, Rockabilly. Dvě elektrické kytary, jedna akustická kytara, kontrabas, koktejlová souprava bicí.
Členové:

  • Láďa Houba Třmínek – Guitars, Voice (stále hostující Těla, Liberecký Dixieland)
  • Dan Sova – Guitars, Voice (ex Těla)
  • Martin Brejky Pospíchal – Drum (ex Těla, Anabáze)
  • Martin Bathory Wildner – Double Bass (ex Rival, Domina, Bandoleros, Combo 62)

St. JOHNNY

St. JOHNNY je kapela hrající blues, R’n’R a boogie. Jan Stehlík (Plzeň, kytara, zpěv) založil kapelu v roce 2005, inspirován svými cestami po USA. Jeho syrový pěvecký projev, texty ze života a energická rytmika (Pavel Plánka – bicí, Zdeněk „Wimpy“ Tichota – basa) tvoří vysoce chytlavou směs.

St. JOHNNY vystoupil v roli předskokana bluesových legend Charlieho Mussellwhitea, Lurrieho Bella, Paula Lamba, Any Popovic a dalších. V repertoáru převažuje vlastní tvorba. Kapela vystupuje doma i v zahraničí.

Více info na www.stjohnny.cz

Odkaz na stránky interpreta