Předvánoční Rock and Roll

10.12.2016 So od 21:00

Předvánoční Rock and Roll zosobněný našimi libereckými kapelami Přehmat a Archa a nepředvídatelným kouzelníkem Pavlem Soukupem.


PŘEHMAT

„Tři akordy a dva z nich špatně“, čílí se legendární Tony Bennett. „Rokenrol? Hrají tři akordy a dva z nich špatně,“ říká s až roztomile opovržlivým gustem, zasměje se tomu. A za chvíli ještě dodává: „Je to prostě celé moc nahlas.“

Přehmat je družení čtyř muzikantů s příznačným názvem, hrajících v různých seskupeních, které dal dohromady Rock And Roll. Až na několik výjimek se zabývají interpretací klasických rock and rollových a rockabilly skladeb živých a většinou již mrtvých bardů. Snaží se předat obecenstvu energii nezapomenutelných legend jako např. Elvis Presley, Johnny Cash, Chuck Berry, Buddy Holly.

„Jsme opravdu rádi, že jsme svojí činností potvrdili a uvedli v život slova Tonyho Bennetta.“

Přehmat to je klasický Rock And Roll, Rockabilly. Dvě elektrické kytary, jedna akustická kytara, kontrabas, koktejlová souprava bicí.

 Členové:

  • Láďa Houba Třmínek – Guitars, Voice (stále hostující Těla, Liberecký Dixieland)
  • Dan Sova – Guitars, Voice (ex Těla)
  • Martin Brejky Pospíchal – Drum (ex Těla, Anabáze)
  • Martin Bathory Wildner – Double Bass (ex Rival, Domina, Bandoleros, Combo 62)


ARCHA

Archa je parta archaicky smýšlejících muzikantů, jejichž srdce tepou pro starý dobrý hardrock. Protože sedmdesátá léta byla nejlepším obdobím bigbítové muziky, je třeba staré pecky oprašovat a připomínat, jelikož to jsou nesmrtelné klenoty. A tato bohulibá činnost je posláním těchhle starejch (mladíka za bubnem nevyjímaje) archaickejch pardálů. Vítejte na jejich koncertech a těšte se s nimi z hardrockových pokladů.

Členové:

  • Radek – buben
  • Tonda – basa
  • Zdeněk – klávesy, zpěv
  • Laďas – kytara
  • Milan – kytara, zpěv

PAVEL SOUKUP

Pavel Soukup je bavič a úřadující Mistr světa v čemkoliv a to nepřetržitě již od roku 1874 až do 2086 včetně. S přesností na desetinu sekundy též předpověděl, že přijdete na tyto stránky. Pavel Soukup totiž nekouzlí, on prostě ví  a zná odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec. Nevěříte? Dokonce pomocí magie uhodne s geniální přesností minimálně na 150 až 248 procent, jakou kartu si vyberete a to vše na dálku a čistě telepaticky.

Pavel Soukup se zabývá mikromagií, což je kouzlení přímo před vašima očima nejčastěji s obyčejnými nebo dokonce vašimi zapůjčenými předměty. Mikromagie je částí magie, kdy kouzelník kouzlí v těsné blízkosti diváků a nejlépe přímo u stolu. Díky tomu, že je kouzelník přímo u diváků jedná se většinou o interaktivní zábavu, kdy si divák může opravdu prohlédnout vše s čím kouzelník kouzlí.


Vstupné 150 Kč.

Odkaz na stránky interpreta