Norman Beaker Band – jediný koncert v ČR! After party Tommy G Band

18.5.2016 St od 20:00

Do libereckého Bedna Klubu zavítá další legenda a tou není nikdo jiný, než senzační britský bluesový kytarista, zpěvák a skladatel Norman Beaker.

Výčet slavných jmen, se kterými ve své hudební kariéře spolupracoval je ohromující, namátkou Chuck Berry, Buddy Guy, B. B. King, Robert Plant, Jack Bruce (Cream), Chris Farlowe či Van Morrison.

Norman Beaker je v čele britské bluesové scény již více než čtyři desetiletí a stále dokáže uchvátit posluchače.

B. B. King prohlásil: „Norman Beaker je jako bílý Freddy King!“

To je skutečně kompliment, a ne jeden! Chválilo a obdivovalo ho mnoho umělců, se kterými Norman během života spolupracoval. Hrál a nahrával v USA a Velké Británii s velikány jako je BB King, Buddy Guy, Jack Bruce, Alexis Korner Graham Bond, Chuck Berry, Robert Plant, Lowell Fulson, Jimmy Rogers, Fenton Robinson, Carey Bell James Booker, Jon Pane, Larry Garner, Ruby Turner a mnoho mnoho dalších.


The Norman Beaker Band v poslední době byla na turné po Evropě s Chrisem Farlowem a Van Morrisonem. Kapela smíchává všechny typy blues s neuvěřitelnou porcí energie a také se spoustou humoru. Skládá se z pěti nejvyhledávanějších bluesových hudebníků ve Velké Británii.

Členové:

  • Norman Beaker: Guitar, Vocals, Bass, Piano, Harp and Percussion
  • John Price: Freted and fretless Bass Guitar, Guitar
  • Nick Steed: Keyboards
  • Steve Gibson: Drums
  • Kim Nishikawara: Saxophones

Vstupné 320 Kč.

Odkaz na stránky interpreta