MoveBreakers & Electro-Swing night by Max W. & Stell the Hapcat

2.3.2018 Pá od 20:00

Přijďte si zatančit do Bedny, čeká nás večer ve znamení Electro-Swingu !!!


Originální fůze elektronických beatů, živých nástrojů a neuvěřitelná energie na podiu. To jsou MoveBreakers, pražská hudební skupina, která funguje od roku 2015 a za první dva roky odehrála bezmála 100 koncertů v České republice, Itálii a Slovensku. V listopadu 2017 vyšlo první album Are You Here?, které představuje 12 originálních skladeb.

MoveBreakers hrají třaskavý mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo žánrů house a drum’n’bass a každý koncert je jedinečnou party. Doplňují své vystoupení o DJ set a závěrečný jam všech hudebníků z kapely, čímž ze svého koncertu dokáží vytvořit komplexní program pro jakoukoliv příležitost…


Složení:

  • Alena Krejčová (Aalenky) – zpěv
  • Aleš Hyvnar – looping, sampling, aranžmá, kytara, perkuse
  • David Kadlec – pozoun
  • Antonio Cammarata – akordeon
  • Michal Rolčík – baskytara

Max W.

Max W. je jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu ve svých setech kombinuje swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker a velmi často vystupuje na celovečerních party právě s MoveBreakers.


Stell the HepCat

Na pódiu se snad zjevila rovnou z minulého století, odkud pochází i základ její hudební knihovny. Co skladba, to poklad. Ve svých setech hravě kombinuje hot jazzové kousky éry Golden Age, melodie Big-Bandů a úžasných černošských interpretů, jako je energický neoswing a strhujúci electroswing. Swingové tance má v malíčku. Pokud právě netancuje za DJ-pultem, určite ji nepřehlédnete vrtět se v davě. Právě proto nejlíp ví, jakou hudbu k tanci oceníte.


Odkaz na stránky interpreta