Miloš Meier DRUMMING SYNDROME – bubenická show!

5.5.2016 Čt od 20:00

Bubenická show a workshop jednoho z našich nejlepších, nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v ČR. 


Přijdte se podívat na speciální show jednoho z nejlepších, nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera. Jeho bubenické koncerty, nazvané „Drumming Syndrome“, už přes 4 roky získávají čím dál větší pozornost fanoušků a hudebních kritiků. Díky Milošově spolupráci s veličinami české hudební scény (Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, BSP, Supergroup.cz, Daniel Landa, Pražský Výběr, …) lákají jeho vystoupení spoustu muzikantů a hudebních fajnšmejkrů.

V programu dvouhodinové bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby kapel, ve kterých působí, a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt.

Díky vysoké bubenické kvalitě Miloš vystupoval s touto show na největších bubenických festivalech v Evropě. Mezi ně například patřili Meinl Drum Festival v Německu, kde hrál po boku světové bubenické špičky používající činely značky Meinl, dále je to festival Drummersday v Holandsku, kde zase hrál po boku belgických a holandských nejlepších bubeníků. Vrcholem bylo jeho bubnování na La Rioja Drumming Festivalu ve Španělsku, který je jedním z největších bubenických festivalů na světě. Tam si Miloš zahrál na jednom pódiu třeba s Rayem Luzierem z kapely Korn, Tommy Aldridgem – ex Ozzy Osbourne a Whitesnake, nebo Chrisem Colemanem – Prince.

Nabízíme vám v našem klubu vystoupení Drumming Syndrome v rámci turné, nazvaného jednoduše DRUMMING SYNDROME TOUR 2016. Během koncertu uslyšíte živě i na internetu velmi sledovaná a úspěšná Milošova drum cover videa na kapelu Slipknot a také další novinky určené pro toto turné. Bude v něm hlavně spousta bubnování, ale i Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí, ale i o zahraniční scéně, o vybavení které používá a v případě zájmu proběhne i veřejná diskuze.


Po skončení akce proběhne ještě setkání u jeho Drumming Syndrome stánku, kde budou jeho plakáty, budete si moci zakoupit jeho paličky či nějaké jiné zboží z jeho nabídky.

Nenechte si ujít příležitost navštívit tuto akci!!!


Vstupné 150 Kč.
Odkaz na stránky interpreta