Methedras and Votchi

25.3.2016 Pá od 20:00

Metalová nálož v podání italských hřebců Methedras poprvé Liberci!

Liberec se koncem března otřese pod náporem čtyř italských ďáblů.


V libereckém klubu Bedna zažijete pořádnou show v podání milánské kapely Methedras. Zároveň to bude první opravdu metalový koncert, který se pod Ještědem v tomto roce uskuteční.

Methedras  patří v Itálii mezi nejznámější metalové kapely a v České republice vystoupí už podruhé. Tento rok se muzikanti rozhodli oslavit své 20. narozeniny právě v Liberci a bude to náležitá oslava!

Tato kapela je proslulá svými nekompromisními, trash metalem říznutými  typickými death metalovými prvky. Kapela odehrála stovky koncertů po Evropě a za tu dobu neztratila ani trochu ze svého hněvu a energie. V kapele se objevila spousta různých osobnosti a výsledkem jsou čtyři skvělá alba: RECURSIVE (2004),  THE WORST WITHIN (2006),  KATARSIS (2009),  SYSTEM SUBVERSION (2014).

Kapela si vysloužila respekt nejen ve své domovské v Itálii, ale postupně dobývá i celý starý kontinent. Důkazem toho, že se jedná o skutečně kvalitní skupinu je i to, že si zahráli třeba s Entombed, Tankard a Carnal Forge  a vystupovali také na známém festivalu German Wacken Open Air.


Pro 20 z vás je po koncertě připravena speciální VIP párty s kapelou, jejíž součástí jsou nejen společné fotky, podpisy a originální dárky, ale především možnost s kapelou neformálně posedět, poklábosit, dát si pár drinků, zkrátka prodloužit si úžasnou atmosféru koncertu a zažít tak trochu „ďábelský večírek“.


A zde malá ochutnávka z tvorby Methedras:


Jako speciální host vystoupí pražská kapela VOTCHI.

Kapela Votchi působí na hudební scéně od roku 1999. Zaměřuje se především na vlastní tvorbu, která se pohybuje na pomezí progresivního hard-rocku a art-rocku. Kapela předskakovala takovým rockovým velikánům jako jsou Deep Purple, Whitesnake, Nazareth, Uriah Heep, Colosseum a další. Pravidelně vystupuje na velkých letních festivalech. V současné době vydala novou desku „Out Of Jail“ ve spolupráci s americkým producentem Ianem Keloskym. Na svém kontě má ještě tři další desky: Scary Woman (2002), Unicorn (2004), New Religion (2008) a živé DVD Live from Lucerna Musicbar (2010).


Vstupenky na koncert včetně VIP vstupenek na párty jsou k dispozici v předprodejní síti e-vstupenka, na informačním středisku v Liberci a na pokladně klubu Bedna v Liberci. Cena vstupenek 250 Kč, VIP vstupenky 450 Kč (stolky v levé části – místa L1 až L24).

Koncert je na stání, sezení bude připraveno v restauraci ve vedlejší místnosti.

Odkaz na stránky interpreta