METALLICA – Scream Inc.

8.2.2017 St od 19:30

Jedna z nejuznávanějších revivalových kapel světa – SCREAM INC. Metallica Tribute Band.


Světová jednička Metalicca Tribute – Scream Inc., kapela která bravurně ovládá slavný repertoár, přijíždí otestovat, co Bedna Klub vydrží!

Jen si je poslechněte:

Tribute To Metallica – Scream Inc.

Kvarteto z Kyjeva se pyšní schváleným názvem „Oficiální Metallica Revival!“ Navíc v tomto roce připomínáme 30 let od vydání jednoho z nejznámějších alb v historii metalu – „Master of Puppets„! Kapela zahraje písničky z tohoto alba, nejsilnější klasiky thrash-metalové legendy z Los Angeles, s energií a zvukem tak podobně originálu, jak je to možné!

Scream Inc. existují již od roku 2008 a dosáhli velkého úspěchu ve všech zemích, kde koncertovali. Stali se jedním z nejvýznamnějším tribute-bandem světa. Důkazem toho jsou i vyprodaná show. Jejich kanál na portálu Youtube je vysoce hodnocen a sledován jak v Evropě, tak i ve Spojených státech, a to především díky vysoké kvalitě jejich živých vystoupeních.

Je to také první a jediný tribute-band, který zopakoval legendární show S & M (Metallica se symfonickým orchestrem v roce 1999 v San Francisku). Šlo o jeden z nejúspěšnějších koncertů kapely, který se konal 17. dubna 2016 v Moskvě v Kremelském Paláci za účasti více než 6000 návštěvníků! Tato show drží rekord v návštěvnosti koncertů všech Metalica revivalů.

V současné době Scream Inc. začíná evropské turné, v jehož rámci zavítá i k nám do Bedna Klubu. Nenechte si ujít svou šanci vidět a slyšet nejlepší Metallica Revival v historii!

Složení:

  • Maxim Rozkrut – rytmická kytara a zpěv
  • Andrei Hluboká – bicí
  • Mikhail Rubanov – sólová kytara
  • Taras Karpenko – basová kytara

Místa P1 – P200 jsou na stání, vstupné 180 Kč.  Dle možností přidáme stolky, rezervace stolků na 602405298, 608866486.