LENKA DUSILOVÁ – BAROMANTIKA

27.11.2015 Pá od 19:00

Královna česko-slovenské hudební tvorby Lenka Dusilová. Baromantika je velmi osobní, emociální, experimentální, nesmírně poctivé a v neposlední řadě nádherné album. Dopřejte si romantický koncert plný překvapení, tajemných zákoutí a průzračných míst.

Lenka Dusilová a její kapela BAROMANTIKA společně představí na koncertě v Bedna Klubu  jejich debutové album a několik novinek z alba nadcházejícího.

Baromantika vznikla po napínavém období hledání zvukového světa a tvůrčího týmu, který by nejlépe souzněl s vlastní sólovou tvorbou přední české zpěvačky Lenky Dusilové.

Výsledkem je nová indie-popová kapela BAROMANTIKA a jejich eponymní elektro – akustické album z roku 2011. Kolekce skladeb na tomto albu je expedicí do Lenčina současného hudebního světa, který našla společně s Beatou Hlavenkovou, Viliamem Bérešem, Patrickem Karpentskim a Martinem Novákem.

Paleta zvukových vrstev a jemných akustických odstínů ilustruje příběhy či momenty, kterými se Lenka Dusilová vrací do minulosti. Tam hledá skrytá místa, stává se pozorovatelkou, která se nechává unášet divokou řekou…

Vstupenky P1 – P100 jsou na sezení, ale nejsou místenkami.

Vstupenky P100 – P200 jsou na stání.

Cena vstupenky 300 Kč.

Odkaz na stránky interpreta