LEBURN MADDOX (USA) afterpárty Tommy G Band

7.4.2017 Pá od 20:00

Už podruhé ve své kariéře přijede LeBurn Maddox v doprovodu svého amerického tria do Česka a zahraje našlapaný blues-rockový program s prvky funku i reggae!


Až LeBurna uslyšíte hrát na kytaru, spadne Vám čelist. Je totiž mimořádně talentovaný, a to nejen instrumentálně, ale i vokálně. Majitel Bedna Klubu tvrdí, že ještě nikdy v životě neviděl tak rychlou pravačku. A to už je co říct!


LeBurn Maddox je mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začala v polovině 70. let, kdy jako mladý nadějný muzikant nahrával ve studiu s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton.

Jako člen kapely Jimmy Castor Band měl možnost sdílet pódium s dalšími světově proslulými umělci jako jako Chaka Khan, Patti La Belle, Lionel Ritchie, Mr Bill Withers, Kool & The Gang, Mother’s Finest, Gil Scott Heron, Cameo, LTD, Rose Royce, Tavares, Chic, KC & The Sunshine Band a úžasnou Larry Graham & Graham Central Station. LeBurn si také na jevišti zahrál s úžasným Johnem Lee Hookerem.


LeBurna Maddoxe budou doprovázet:

  • basista Renato Marciano
  • bubeník Haui Böcker
LeBurn Maddox: “For me, Blues, Funk, Soul, Reggae, Jazz and Rock & Roll are all different dialects of the same language.”

LeBurn Maddox je ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí.

LeBurn Maddox má schopnost vyvolat u publika silné pozitivní emoce, o čemž se můžete přesvědčit sami – u nás v Bedně!


Cena vstupenky 280 Kč.

Odkaz na stránky interpreta