Andrew „The Bullet“ Lauer Live at Bedna

11.4.2018 St od 20:00

„The 2nd Journey“ – nové album – Live on Tour!

Je těžké uvěřit, že se Andrew za posledních jen 13 let vyvinul k jednomu z nejlepších basistů na světě. Mnoho veletržních vystoupení, workshopů, konzertů a basových táborů jsou součástí každodenního života hudebníka – to zahrnuje turné s „Best of Black Gospel“.

Jeho velký talent dokazuje kalifornský rodák nejen na pódiu, ale i ve studiu. Jako producent a skladatel pod značkou ATBL-Music si udělal jméno a již spolupracoval s různými mezinárodními umělci.

Významným mezníkem ve světě „Bulletgroove“ je nyní jeho nové album: Andrew Lauerova „The 2nd Journey“ (Druhá cesta) nás zavádí do nových spekter hudební jedinečnosti a zdůrazňuje vývoj, který nemůže být větší. Silné riffy narazí na citlivé, někdy melancholické melodie s nimiž jsou zkoumány hluboké úrovně lidských myšlenek – Lauer, který také hlasově vylézá na nové výšiny a cítí se doma v soulových hloubkách, stejně jako ve variacích moderních popových zvuků. Raritou jsou hip-hopové prvky, které dokonale harmonizují s jeho rytmickým stylem „Bulletgroove“.

Další zvláštností pro všechny české návštěvníky: Člen pětičlenné kapely je Daniel Krüger (klávesy), vnuk slavného českého zpěváka Jiřího Vašíčka.

Passion meets Power – čeká vás neporovnatelná show!

Odkaz na stránky interpreta