☆ DOCTOR VICTOR ☆ DNA Brothers ☆

21.4.2018 So od 20:00


☆ DOCTOR VICTOR ☆

  • předkapela AC/DC

  • nahrávání sólového alba pro zpěváka Dana McCaffertyho z Nazareth ve Skotsku.

  • singl StandUP – TOP 6 národního kola české Eurovize 2018, vysílá 50 italských rádií a objevuje se v populární mobilní aplikaci Musical.ly, USA

Žádné efekty, žádné kytarové krabičky. To jsou DOCTOR VICTOR!

Kapela vydala svůj debut “1st PRESCRIPTION” 21.5. 2016. O dva měsíce později byla vybrána samotnými AC⚡DC k předskakování na jejich pražské show!

Po návratu z britského turné, DOCTOR VICTOR nahrál sólové album Danovi McCaffertymu, zpěvákovi z NAZARETH. Nový single StandUP slaví úspěch: TOP 6 národního kola české Eurovize 2018, StandUP vysílá 50 radiostanic v ITÁLII a objevuje se v populární mobilní aplikaci Musical.ly, USA.

Interview Rock & All:

Rock’n’roll je víc než jakákoliv drogaPředkapela: DNA Brothers

Jsme DNA Brothers. Jdeme v podstatě k podstatě. Chceme Vás vidět rozsvícený a pravdivý. Vyprávíme, zpíváme a hrajeme ze všech hlubin všech dimenzí. Milujeme dlouhý noční jízdy prostorem v bezčasí.

Jindřich hrá kytaru, akordeon a miluje zrzky. Ivan zpívá a ženy zásadně nebalí. Bárt prohání basu a Kateřinu. Honzík valí bicí a miluje všechny. Folx ženy nenávidí, ale píše dobrý texty a pěkně zpivá. Ivánek dává druhé hlasy (někdy i první) a je to základ naší krásy. V neposlední řadě… Roman se o nás stará jako o vlastní a má s námi svatou trpělivost.

Přijďte s námi prožít další dobrodružství a vemte dědy, syny, dcery, psy, lamy, správný chlapy a Ženy. Jestli máte žirafu vemte jí taky. Naučíme jí zpívat. Vaši DNA Brothers


Odkaz na stránky interpreta